Načítání obsahu...
Dotace a projekce

Dotace a projekce

Projekce

Realizace vytápěcích systémů v objektech by se měla vždy provádět podle kvalitně zpracovaného projektu. V mnoha případech se jedná o zásah do stavební konstrukce budovy, podléhající povinnosti stavebního povolení či ohlášení stavby, které nelze získat bez předložení projektové dokumentace. 

Projektujeme topné systémy i chladící systémy pro rodinné domy, ale i aplikace s tepelnými ztrátami v řádech stovek kW. Samozřejmostí je příprava komplexního návrhu pro některou z dostupných dotací. 

Projekce

Dotace

V programu Nová zelená úsporám je podporována výstavba pasivních rodinných domů a výměna a pořízení ekologických zdrojů energie pro rodinné a bytové domy. Díky programu Kotlíková dotace je možné získat finanční příspěvek na pořízení kotle ve výši až 85 %. Realizaci úsporných opatření lze kombinovat oběma dotačními programy.Zpracujeme kompletní projekt, nachystáme podklady k podání žádosti. Tyto služby jsou kryty dodací, tudíž zdarma.
Dotace
 • Nová zelená úsporám – rodinné domy a bytové domy
 • Dotace na výstavbu nových rodinných domů a bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností
 • Dotace na výměnu původního hlavního zdroje na tuhá fosilní paliva nedosahující parametrů 3. emisní třídy za efektivní ekologicky šetrné zdroje
 • Na výměnu elektrického vytápění za systémy s tepelným čerpadlem
 • Na instalaci systémů nuceného větrání se zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu
 • Na využití tepla z odpadní vody
 • Bytové domy mohou navíc čerpat dotaci na výměnu plynového vytápění za plynová tepelná čerpadla

Kotlíkové dotace

 • Až 85% dotaci z maximální částky 150 tisíc korun je možné získat na výměnu starého kotle Na pevná paliva za jiný, ekologičtější zdroj a na tzv. mikroenergetická opatření.
 • Výše kotlíkové dotace je odstupňována podle typu kotle (na nový uhelný zdroj je dotace Nejmenší, na kotel jen na biomasu je dotace nejvyšší) a podle umístění domácnosti v rámci znečištěných oblastí. Možné je také využití kombinaci s programem Nová zelená úsporám, pokud se občan rozhodne pro komplexnější řešení.
 • Kotel výhradně na uhlí 70%
 • Kombinovaný kotel (uhlí + biomasa), plynový kotel 75%
 • Kotle výhradně na biomasu a tepelná čerpadla 80%
 • + dalších 5% (dotace vyšší o 5%) pro oblasti se zhoršenou kvalitou ovzduší

Výhody spolupráce s námi


Vyřízení dotace

Naše společnost je registrovaným dodavatelem dotací. Postaráme se o vyřízení dotace z dotačních programů, které jsou aktuálně k dispozici.

Výběr systémů z několika značek

Výběr tepelného čerpadla přizpůsobíme vašim požadavkům. Spolupracujeme s několika předními výrobci jako jsou IVT, NIBE, Alpha Innotec. U rekuperačních jednotek spolupracujeme s předními výrobci jako je Zehnder nebo Atrea.

Stovky realizací

Za celou dobu svého fungování jsme provedli více než 350 instalací tepelných čerpadel, rekuperačních jednotek a podlahového vytápění MULTIBETON®.

Maximální ochota pomoci

Náš tým ví, že vyznat se ve veškerých možnostech, které jsou aktuálně k mání,není lehké. Po první konzultaci vás svěříme do rukou člověku, který vás kompletně provede celým systémem realizace, ať s tím máte, co nejméně starostí a stresu.

Cenová kalkulace

Zajímá vás cenová nabídka na tepelné čerpadlo, podlahové vytápění nebo rekuperační jednotku? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Po upřesnění specifikací vám připravíme nejlepší nabídku, jakou zvládneme :)

Vyberte službu

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím odkud pocházíte.

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.